avogadro - en to sk translation catalogue (195 entries)

[ctx: %1 is the Git revision number.]
en: (Git revision: %1)
sk: (Git revízia: %1)

en: <h3>%1</h3><br/><br/>Application Version: %2<br/><br/>Library Version: %3<br/><br/>Open Babel Version: %4
sk: <h3>%1</h3><br/><br/>Verzia aplikácie: %2<br/><br/>Verzia knižnice: %3<br/><br/>Verzia Open Babel: %4

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: Avogadro
sk: Avodagro

en: Cut Molecule
sk: Vystrihni Molekulu

en: Cut Atoms
sk: Vystrihni Atóm

en: Paste
sk: Vlož

en: Clear Molecule
sk: Vyčisti Molekulu

en: Clear Atoms
sk: Vyčisti Atómy

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:179 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: file: src/settingsdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Settings
sk: Nastavenia

en: Open File
sk: Otvor Súbor

en: Messages
sk: Správy

en: Window
sk: Okno

en: &Minimize
sk: &Minimalizuj

en: &Zoom
sk: &Priblíž

en: Bring All to Front
sk: Pridaj všetko do fronty

en: Record Test...
sk: Test nahrávania...

en: Play Test...
sk: Test prehrávania...

en: &Tool Settings...
sk: &Nastavenie nástrojov...

en: &Display Settings...
sk: &Nastavenie obrazovky...

en: Common molecule formats
sk: Základné molekuly

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Computational Chemistry Output
sk: Výstup výpočtovej chémie

en: Crystallographic Interchange CIF
sk: Krystalografická výmena CIF

en: GAMESS-US Output
sk: Výstup GAMESS-US

en: Gaussian 98/03 Output
sk: Výstup 98/03 Gaussian

en: Gaussian Formatted Checkpoint
sk: Gaussian Bod Formátovania

en: NWChem Output
sk: Výstup NWChem

en: untitled
sk: nepomenované

[ctx: %1 is a filename]
en: Loading %1...
sk: Načítavanie %1...

en: Loading %1...
sk: Načítavam %1...

en: Reading molecular file failed, file %1.
sk: Čítanie molekulárneho súboru zlyhalo, súbor %1.

en: Reading multi-molecule file. This may take a while...
sk: Čítanie viac-molekulárneho súboru. Môže to chvíľu trvať ...

en: This file does not contain 3D coordinates.
sk: Súbor neobsahuje 3D súradnice.

en: Do you want Avogadro to build a rough geometry?
sk: Chceš prostredníctvom Avogadro postaviť hrubú geometriu?

en: This file does not contain 3D coordinates.
    You may not be able to edit or view properly.
sk: Súbor neobsahuje 3D súradnice..
    Možno nebudete mať možnosť upraviť alebo zobrazenie nebude správne.

en: Select Molecule to View
sk: Zvoľte zobrazenie molekuly

en: Molecule Title
sk: Názov molekuly

en: Atoms:
sk: Atómy

en:  Bonds:
sk:  Väzby

en: File Loaded...
sk: Súbor spustený....

en: Do you want to save the changes you made in the document?
sk: Prajete si uložiť zmeny vykonané v dokumente?

en: Your changes will be lost if you don't save them.
sk: Vaše zmeny sa stratia ak ich neuložíte

en: Save...
sk: Uložiť...

en: Save
sk: Uložiť

en: GAMESS Input
sk: Vstup GAMESS

en: Gaussian Cartesian Input
sk: Vstup Gaussian Cartesian

en: Gaussian Z-matrix Input
sk: Vstup Gaussian Z-matrix

en: NWChem Input
sk: Vstup NWChem

en: Save Molecule As
sk: Ulož Molekuly ako

en: Common image formats
sk: Bežné formáty obrázkov

en: Export Bitmap Graphics
sk: Exportovať Bitmapove Obrázky

en: Cannot save file %1.
sk: Nedá sa uložiť súbor %1.

en: Untitled %1
sk: Bez názvu %1

en: Unable to paste molecule.
sk: Nemôžem vložiť molekulu.

en: Paste failed (format unavailable).
sk: Vloženie zlyhalo (nedostupný formát)

en: Copy failed (mdl unavailable).
sk: Kopírovanie zlyhalo (mdl nedostupné)

en: View %1
sk: Zobraziť %1

[ctx: View number (from 1 on)]
en: View %1
sk: Pohľad %1

en: Avogadro: Detached View
sk: Avogadro: Odelený pohľad

en: Normal Size
sk: Normálna Veľkosť

en: Full Screen
sk: Celá Obrazovka

en: Add
sk: Pridať

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: No tools or engines loaded.
sk: Nie sú načítané žiadne nástroje nebo stroje.

en: No engines loaded.
sk: Nie sú načítané žiadne stroje.

en: No tools loaded.
sk: Žiadne nástroje nie sú spustené

en:  It is unlikely this application will function correctly. Please correct this error.
sk:  Je pravdepodobné, táto aplikácia nebude fungovať správne. Opravte prosím túto chybu.

en: Objects
sk: Objekty

note: i18n: file: src/pluginsettings.ui:38 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Colors
sk: Farby

en:  copy
sk:  kopírovať

en: Name:
sk: Názov:

en: Identifier:
sk: Identifikátor:

en: File:
sk: Súbor:

en: Description:
sk: Popis:

en: Molecule
sk: Molekula

en: Atoms
sk: Atómy

en: Bonds
sk: Väzby

en: Residues
sk: Zvyšky

en: bond %1
sk: väzba %1

en: Label
sk: Štítok

en: User Selections
sk: Výber používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: only labels can have sub items
sk: iba štítky môžu mať sub položky

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Item
sk: Položka

[ctx: Display quality setting]
en: Low
sk: Nízké

[ctx: Display quality setting]
note: i18n: file: src/settingsdialog.ui:86 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityValueLabel)
en: Medium
sk: Stredné

[ctx: Display quality setting]
en: High
sk: Vysoké

[ctx: Display quality setting]
en: Undefined
sk: Nedefinované

[ctx: Level of fog in the scene]
note: i18n: file: src/settingsdialog.ui:144 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fogValueLabel)
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Level of fog in the scene]
en: Some
sk: Čiastočne

[ctx: Level of fog in the scene]
en: Mid
sk: Stredne

[ctx: Level of fog in the scene]
en: Lots
sk: Veľa

[ctx: Level of fog in the scene]
en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Network Update Check Failed
sk: Kontrola sieťovej aktualizácie zlyhala

en: Network timeout or other error.
sk: Uplynul časový limit siete alebo iná chyba.

[ctx: Indicates an updated Avogadro version is available]
en: Updated Version of Avogadro Available
sk: Je k dispozícii aktualizovaná verzia Avogadro

note: i18n: file: src/addenginedialog.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddEngineDialog)
en: Add Display Type
sk: Pridať typ zobrazenia

note: i18n: file: src/addenginedialog.ui:19 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, baseLabe)
en: Type:
sk: Typ:

note: i18n: file: src/addenginedialog.ui:32 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, baseLabe_2)
en: Name:
sk: Názov:

note: i18n: file: src/addenginedialog.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, baseLabe_3)
en: Description:
sk: Popis:

note: i18n: file: src/enginecolorswidget.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EngineColorsWidget)
en: Form
sk: Formulár

note: i18n: file: src/enginecolorswidget.ui:24 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color by:
sk: Farba podľa:

note: i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:41 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addSelectionButton) i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:44 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addSelectionButton)
en: Add Selected Primitives
sk: Pridať vybrané základné

note: i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:55 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeSelectionButton) i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeSelectionButton)
en: Remove Selected Primitives
sk: Odstrániť vybrané základné

note: i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:69 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetButton) i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:72 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, resetButton)
en: Add All Primitives
sk: Pridať všetky základné

note: i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:83 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, fromSelectionButton)
en: Display Only Selected Primitives
sk: Zobraziť iba vybrané základné

note: i18n: file: src/engineprimitiveswidget.ui:86 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, fromSelectionButton)
en: Assign to Selection
sk: Priradiť k výberu

note: i18n: file: src/importdialog.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportFileDialog)
en: Import Molecule File
sk: Import súboru molekúl

note: i18n: file: src/importdialog.ui:24 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
sk: Názov súboru:

note: i18n: file: src/importdialog.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectButton)
en: Select...
sk: Vybrať...

note: i18n: file: src/importdialog.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Format:
sk: Formát:

note: i18n: file: src/importdialog.ui:53 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, formatComboBox)
en: Automatically detect from extension
sk: Automaticky detekovať z rozšírenia

note: i18n: file: src/importdialog.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxBonding)
en: Perceive bonding
sk: Rozpoznať väzbu

note: i18n: file: src/importdialog.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxBondOrders)
en: Perceive bond orders
sk: Rozpoznať usporiadanie väzby

note: i18n: file: src/importdialog.ui:83 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxAngstroms)
en: Coordinates are in Ångstroms
sk: Súradnice sú v Ångstroms

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuHelp)
en: &Help
sk: &Pomocník

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:46 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:50 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuOpenRecent)
en: Open &Recent
sk: Otvoriť &nedávne

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:80 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSettings)
en: Se&ttings
sk: &Nastavenia

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:84 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuToolbars)
en: Toolbars
sk: Panel s nástrojmi

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:93 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
sk: &Zostaviť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:98 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
sk: &Pohľad

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:128 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:149 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuExtensions)
en: E&xtensions
sk: &Rozšírenia

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:154 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
sk: &Výber

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:171 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, fileToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel s nástrojmi

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:208 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, projectDock) i18n: file: src/settingsdialog.ui:255 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget)
en: Project Tree
sk: Projektový strom

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:241 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, enginesDock) i18n: file: src/pluginsettings.ui:23 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Display Types
sk: Zobraziť typy

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:250 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, toolBar) i18n: file: src/pluginsettings.ui:28 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Tools
sk: Nástroje

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:267 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar) i18n: file: src/mainwindow.ui:275
en: &Open
sk: &Otvoriť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar) i18n: file: src/mainwindow.ui:291
en: &Quit
sk: &Ukončiť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:296 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Recent
sk: Nedávne

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:301 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &Clear Recent
sk: &Vyčistiť nedávne

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:306 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar) i18n: file: src/mainwindow.ui:314
en: &New
sk: &Nový

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:319 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar) i18n: file: src/mainwindow.ui:327
en: &Close
sk: &Zavrieť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:332 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar) i18n: file: src/mainwindow.ui:340
en: &Save
sk: &Uložiť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:345 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Save &As...
sk: Uložiť &ako...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:353 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Revert To Saved
sk: Vrátiť sa k uloženiu

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:358 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &Graphics...
sk: &Grafický...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:367 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &Full Screen Mode
sk: &Celoobrazovkový režim

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:379 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Set &Background Color...
sk: Nastaviť farbu &pozadia...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:384 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &About
sk: &O programe

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:396 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &Undo
sk: &Vrátiť späť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:408 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &Redo
sk: &Opakovať

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:420 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: New View
sk: Nový pohľad

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:432 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Close View
sk: Zatvoriť pohľad

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:441 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Center
sk: Stredný

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:450 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Align View To Axes
sk: Zarovnať pohľad k osám

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:455 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &Paste
sk: &Vložiť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:463 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Copy
sk: Kopírovať

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:471 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Cut
sk: Vystrihnúť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:479 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Clear
sk: Vyčistiť

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:484 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Select All
sk: Vybrať všetko

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:492 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Select None
sk: Nevybrať nič

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:504 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Configure Avogadro...
sk: Konfigurovať Avogadro...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:515 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Tutorials
sk: Návody

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:524 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Duplicate View
sk: Zdvojený pohľad

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:532 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Display Axes
sk: Zobrazenie osí

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:540 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Debug Information
sk: Ladiace informácie

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:548 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Avogadro Help
sk: Pomocník Avogadro

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:553 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Release Notes
sk: Poznámky k vydaniu

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:558 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Report a Bug
sk: Ohlásiť chybu

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:563 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: FAQ
sk: Často kladené otázky

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:568 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Avogadro Website
sk: Webová stránka Avogadro

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:577 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Plugin Manager...
sk: Správca rozšírení

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:586 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Project Tree Editor...
sk: Editor stormu projektu...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:595 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Detach View
sk: Odpojený pohľad

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:600 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Molecule File...
sk: Súbor molekuly...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:611 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Use Quick Render
sk: Použi rýchle vykreslenie

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:616 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: &Vector Graphics...
sk: &Vektorová Grafika...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:624 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Display Unit Cell Axes
sk: Zobraziť osy jednotkových buniek

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:632 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: All Molecules in File...
sk: Všetky molekuly v súbore...

note: i18n: file: src/mainwindow.ui:637 i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Reset Display Types
sk: Restovať zobrazené typy

note: i18n: file: src/pluginsettings.ui:16 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: file: src/settingsdialog.ui:246 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget)
en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

note: i18n: file: src/pluginsettings.ui:33 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Extensions
sk: Rozšírenia

note: i18n: file: src/pluginsettings.ui:52 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Details
sk: Detaily

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:17 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, itemsBox) i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:164 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Tree Items
sk: Strom položiek

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel) i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:201 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Type
sk: Typ

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:48 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, newItemButton)
en: New Item
sk: Nová položka

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, newItemButton)
en: &New Item
sk: &Nová položka

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:62 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, newSubItemButton)
en: New Subitem
sk: Nová podpoložka

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:65 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, newSubItemButton)
en: New &Subitem
sk: Nová &podpoložka

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:76 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteItemButton)
en: Delete Item
sk: Zmazať položku

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:79 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deleteItemButton)
en: &Delete Item
sk: &Zmazať položku

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:103 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, moveItemLeftButton)
en: Move Item Left (before Parent Item)
sk: Presunúť položku vľavo (pred zdrojovú položku)

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:117 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, moveItemRightButton)
en: Move Item Right (as a First Subitem of the Next Sibling Item)
sk: Presunúť položku vpravo (Ako prvá podpoložka je daľšia položka toho istého rodu)

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:133 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, moveItemUpButton)
en: Move Item Up
sk: Posunúť položku hore

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:147 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, moveItemDownButton)
en: Move Item Down
sk: Posunúť položku nadol

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:187 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Alias
sk: Prezývka

note: i18n: file: src/projecttreeeditor.ui:217 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settingsButton)
en: Settings...
sk: Nastavenia...

note: i18n: file: src/settingsdialog.ui:34 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: file: src/settingsdialog.ui:237 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget)
en: General
sk: Všeobecné

note: i18n: file: src/settingsdialog.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel)
en: Quality:
sk: Kvalita:

note: i18n: file: src/settingsdialog.ui:49 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, qualitySlider) i18n: file: src/settingsdialog.ui:107 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, fogSlider)
en: Set the global rendering quality.
sk: Nastaviť celkovú kvalitu vykreslenia.

note: i18n: file: src/settingsdialog.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel_2)
en: Fog:
sk: Hmla:
